Kancelaria

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Sprawdź ofertę

Kancelaria świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, zapewniając rzetelną i profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów prawnych.

Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna obejmuje zarówno doradztwo prawne, sporządzanie pism i wniosków, reprezentowanie w sporach z kontrahentami oraz przed instytucjami i organami wymiaru sprawiedliwości oraz administracji publicznej i samorządowej, jak również zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Głównym przedmiotem działania Kancelarii jest pomoc prawna oraz reprezentacja przed sądem w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz w sprawach dotyczących nieruchomości i rozliczeń majątkowych oraz wykonania i rozliczania umów.

Kancelaria zajmuje się także doradztwem prawnym oraz obsługą podmiotów w ramach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej lub statutowej.
Kancelaria stale współpracuje z kilkoma Kancelariami Prawniczymi zajmującymi się pełną obsługą przedsiębiorców. Zespół prawników współpracujących z Kancelarią Adwokacką adw. Anny Ogonowskiej – Król tworzą adwokaci i radcowie prawni, posiadający szerokie doświadczenie w zakresie stosowania prawa.

Stała współpraca adwokatów i radców prawnych gwarantuje profesjonalną pomoc prawną i wysoki poziom świadczonych usług.

Z wyrazami szacunku
adwokat Anna Ogonowska – Król

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.